środa, 05 marca 2008
Patchwork Dear Jane

Tak jak pisałam wcześniej szyje kilka kwadratów i trójkątów do wspólnego patchworku zwany Dear Jane , właśnie skończyłam trójkąty, które z początku wydawały mi się ze będą trudne do uszycia, a tu wcale nie.Szyło mi się je dosyć szybko i bez większych problemów,oto one.

 

 

 

 

19:05, atanet , DJ
Link Komentarze (4) »
piątek, 29 lutego 2008
Patchwork Dear Jane

Jest sobie taki jeden patchwork uszyty bardzo dawno temu przez Jane A. Blakely Stickle , ukończyła go w 1863 roku , działo to się w Ameryce ,patchwork składający się z 225 kwadratów i trójkątów , w tych kwadratach i trójkątach są bardzo często małe kawałeczki czasem nawet jedno centymetrowe . O tym wszystkim można przeczytać na stronie dotyczącej tego patchworku, czyli tutaj Dear Jane . Na forum kołderkowym zdecydowałyśmy uszyć taki patchwork wspólnie, aby później go sprzedać i mieć pieniążki na kupno materiałów czy muliny.Kilkadziesiąt dziewczyn szyje 225 kwadraty i ja również dołączyłam do tego grona, aby wspólnie uszyć ten patchwork.

Do tej pory uszyłam już 6 kwadratów zostało mi jeszcze 3 trójkąty, które wystawie tutaj w przyszłym tygodniu, bo właśnie je szyje,oto moje kwadraty i zdjęcie oryginalnego patchworku zwanego Dear Jane.

 

 

 

17:31, atanet , DJ
Link Komentarze (3) »
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl Quilting Bloggers Logo
Sklepik Koroneczki
Zapraszam do sklepiku!