wtorek, 26 lutego 2008
Skończyłam wiosenny patchwork skończyłam :-D

 

Skończyłam ja, naprawdę skończyłam moj wiosenny patchwork nie mogę uwierzyć, ale skończyłam,zresztą już był najwyższy czas, bo wiosna tuż tuż i zaczął już mi się trochę nudzić, bo mam w planach do uszycia inne rzeczy, jak makatki na każdy miesiąc i nie długo kołderki uśmiechowe dla dzieci.

 


 

 

 

 

 

niedziela, 17 lutego 2008
wiosenny szyje dalej

Migawki z dopasowywania materialow , zostalo na zielonym wiadomo kobieta zmienna jest ;-)

 

wtorek, 12 lutego 2008
Wiosenny patchwork c.d

Dziś juz mam więcej do pokazania cos widać konkretnego,kwiatki też łodygi są wszystkie i moje dzióbanie zbliża się do końca, jak to dobrze, bo w pewnym momencie myślałam, że nie skończę. Chociaż patchwork nie jest zakończony to chyba jestem teraz na ukończeniu tej najważniejszej jego części.

No i tak na około chyba dam jeszcze jeden pasek, tak mi się wydaje, bo ten patchwork czy makatka, jak kto woli wygląda jakoś tak chyba jak niedokończony, ale teraz pytanie, jaki kolor ja myślę o żółtym.piątek, 08 lutego 2008
Wiosenny patchwork c.d

Listki zaczynają puszczać na wiosennym patchworku,niedługo będą kwiatki, ale najpierw jeszcze trza łodygi wiec za kilka dni powinny te też się pojawić ;-) i jeszcze zastanawiam się czy dodać naokoło pasek np. żółtego koloru , no jeszcze nie wiem zobaczę

 

 

czwartek, 24 stycznia 2008
Wiosenny patchwork ciąg dalszy .

Chciałam Wam pokazać jak postępuje szycie mojego wiosennego patchworku, bo mam wielką ochotę skończyć go jeszcze w tym roku ;-).Niestety mój pomocnik rozłożył się na patchworku i nie dał mi go pokazać .

 

 

 

 

No i jak tu mają puszczać te moje listki, przy takim pomocniku. ;-)

 
1 , 2 , 3
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl Quilting Bloggers Logo
Sklepik Koroneczki
Zapraszam do sklepiku!